Kredyt we Frankach?  Klienci mogą żądać zwrotu nadpłaconych rat oraz  zmniejszeniu zobowiązania pozostałego dospłaty, a nawet unieważnienia umowy kredytu.

Jeżeli posiadacie Państwo kredyt we frankach szwajcarskich, możemy zweryfikować czy na podstawie podpisanej z bankiem umowy możemy doprowadzić do obniżenia rat kredytowych nawet do 50%.

 

Analizie podlegają zarówno kredyty indeksowanei denominowane.

Kredyt indeksowany to ogólnie rzecz ujmując taki którego kwota w umoe podana zostałą w złotówkach i w złotówkach została określona spłata.

Kredyt denominowany natomiast to taki, którego kwota w umowie została podana w walucie CHF zaśspłata określona w złotówkach.  W zależności od wariantu można ubiegać się o:

- zwrot nadpłaconych rat w ciągu ostatnich 10 lat

- zmniejszenie pozostałego do spłaty zobowiązania

- unieważnienie umowy kredytowej.

 

Analiza umowy jest bezpłatna.  Żeby umowę kredytową poddać bezpłatnej weryfikacji należy wysłac na adres kancelaria@lexco.pl Zweryfikujemy Państwa roszczenia. Po przyjęciu sprawy do prowadzenia rozpoczyna się proces reklamacji, mediacji a następnie postępowania sądowego. Czast trwania sprawy do momentu jej zakończenia wynosi od 15 do 18 miesięcy. Wynagrodzenie Kancelarii jest pobierane po zakończeniu sprawy i należne jedynie w przypadku jej wygrania. 

Dopłaty do odszkodowań olsztyn, odkup szkód z OC i AC, odszkodowania olsztyn, dopłaty do szkód OC, odmowa odszkodowania, skody osobowe, zadośćuczynienie, odszkodowania Iława, odszkodowania Brodnica, odszkodowania ostróda, odszkodowania mikołajki, odszkodowania toruń, odszkodowania bydgoszcz, odszkodowania nowe miasto lubaskie, odszkodowania lubawa, odszkodowania olecko, odszkodowania ełk, odszkodowania suwałki, odszkodowania augustów, dopłaty do odszkodowania brodnica, dopłaty do odszkodowania iława,  dopłaty do odszkodowania ostróda,  dopłaty do odszkodowania ełk, dopłaty do odszkodowania bydgoszcz, dopłaty do odszkodowania  augustów, mdopłaty do odszkodowania mrągowo

firma odszkodowawcza, firmy odszkodowawcze, kancelarie odszkodowawcze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now