Wypadek śmiertelny

Jeżeli straciłeś osobę bliską w wyniku:

  • wypadku komunikacyjnego,

  • wypadku przy pracy,

  • błędu medycznego,

  • wypadku na gospodarstwie rolnych,

  • potknięcia,

  • poślizgnięcia.

 

Należne jest odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Poszkodowanymi w tym przypadku są bliscy osoby zmarłej, jeśli nie ponosi ona wyłącznej winy za spowodowanie wypadku, lub która  była dzieckiem do lat 13.

Uprawnionymi do ubiegania się o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę po stracie osoby bliskiej mogą być: współmałżonkowie, rodzice, dzieci, rodzeństwo, dziadkowie, wnuki, jak również osoby pozostające w nieformalnym związku z osobą zmarłą.

Jeżeli, w związku z tragiczną śmiercią bliskiego, pogorszeniu uległa sytuacja życiowa poszkodowanego, przysługuje mu również odszkodowanie oraz świadczenia rentowe.

Pomagamy uzyskać odszkodowanie powypadkowe, nawet jeśli szkoda miała miejsce 20 lat temu lub jest już po wypłacie zadośćuczynienia.

Dopłaty do odszkodowań olsztyn, odkup szkód z OC i AC, odszkodowania olsztyn, dopłaty do szkód OC, odmowa odszkodowania, skody osobowe, zadośćuczynienie, odszkodowania Iława, odszkodowania Brodnica, odszkodowania ostróda, odszkodowania mikołajki, odszkodowania toruń, odszkodowania bydgoszcz, odszkodowania nowe miasto lubaskie, odszkodowania lubawa, odszkodowania olecko, odszkodowania ełk, odszkodowania suwałki, odszkodowania augustów, dopłaty do odszkodowania brodnica, dopłaty do odszkodowania iława,  dopłaty do odszkodowania ostróda,  dopłaty do odszkodowania ełk, dopłaty do odszkodowania bydgoszcz, dopłaty do odszkodowania  augustów, mdopłaty do odszkodowania mrągowo

firma odszkodowawcza, firmy odszkodowawcze, kancelarie odszkodowawcze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now