ZWROT OPŁATY LIKWIDACYJNEJ Z POLISKOLOKATY

Pomagamy odzyskać pieniądze za likwidację polisolokaty

Polisolokata to potoczna nazwa indywidualnego lub grupowego ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

 

Jeżeli posiadaliście Państwo polisolokatę, w skutek rozwiązania której straciliście Państwo swoje pieniądze  zgłoście się do nas, pomożemy odzyskać pieniądze, jakie utraciliście Państwo w związku z jej rozwiązaniem. 

 

Dotyczy to zarówno całość, jak i części wpłaconego kapitału tytułem opłaty likwidacyjnej, opłaty za wykup, opłaty dystrybucyjnej czy warunkowej.

Zajmiemy się Państwa sprawą ną na etapie przedsądowym, a także, będziemy Państwa reprezentować podczas negocjacji z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, wystąpimy w Państwa imieniu o zwrot środków pieniężnych, pobranych nienależnie w związku z rozwiązaniem polisy na życie, powiększonych o należne odsetki ustawowe.  jeśli będzie to konieczne, reprezentować Państwa w sądzie. 

Jeśli mieliście Państwo podpisaną umowę ubezpieczenia grupowego na życie, przeanalizujemy ją i sprawdzimy, czy istnieje możliwość unieważnienia umowy i odzyskania nawet wszystkich wpłaconych przez Państwa składek.

Zasada działania polisolokat opiera się na tym, że ubezpieczony zobowiązuje się wpłat pieniędzy na różnego rodzaju fundusze inwestycyjne, które z  założenia powinny one wypracowywać zysk. W przypadku braku skuteczności w pomnażaniu powierzonego kapitału decyzja o przedterminowym rozwiązaniu umowy (polisy) i wypłacie środków zgromadzonych na rachunku może spowodować utratę większości zainwestowanych środków.

Dochodzi do tego najczęściej przez dodatkowe opłaty pobierane przez ubezpieczycieli w wypadku rozwiązania umowy. Najczęściej spotykaną opłatą jest opłata likwidacyjna, nazywana czasem wskaźnikiem wykupu. Dodatkowo najczęściej umowy pomiędzy ubezpieczycielami a ubezpieczonymi skonstruowane są w ten sposób, że opłata likwidacyjna może wynosić od kilkudziesięciu do nawet 100 procent zainwestowanego przez ubezpieczonego kapitału. Działanie to jest zazwyczaj bezprawne i każdemu ubezpieczonemu przysługuje roszczenie o zwrot opłaty likwidacyjnej od Towarzystwa Ubezpieczeń.

Dopłaty do odszkodowań olsztyn, odkup szkód z OC i AC, odszkodowania olsztyn, dopłaty do szkód OC, odmowa odszkodowania, skody osobowe, zadośćuczynienie, odszkodowania Iława, odszkodowania Brodnica, odszkodowania ostróda, odszkodowania mikołajki, odszkodowania toruń, odszkodowania bydgoszcz, odszkodowania nowe miasto lubaskie, odszkodowania lubawa, odszkodowania olecko, odszkodowania ełk, odszkodowania suwałki, odszkodowania augustów, dopłaty do odszkodowania brodnica, dopłaty do odszkodowania iława,  dopłaty do odszkodowania ostróda,  dopłaty do odszkodowania ełk, dopłaty do odszkodowania bydgoszcz, dopłaty do odszkodowania  augustów, mdopłaty do odszkodowania mrągowo

firma odszkodowawcza, firmy odszkodowawcze, kancelarie odszkodowawcze

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now